Туреччина збільшила квоти для України на ввезення аграрної продукції

Туреччина збільшила квоти для України на ввезення аграрної продукції
Фото: Туреччина (flickr.com/imf)

Уряд Туреччини прийняв рішення про збільшення квот і зменшення ввізного мита для України

Туреччина збільшила квоти для України на ввезення аграрної продукції. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Міністерства аграрної політики та продовольства України.

"Українські виробники отримали можливість постачати на ринок Туреччини додаткові обсяги аграрної продукції. Це стало можливим завдяки окремим рішенням уряду Туреччини щодо збільшення квот і зменшення ввізного мита. Серед них рішення щодо імпорту в рамках тарифної квоти продукції тваринництва у відповідних обсягах із застосовуванням нульових ставок", - йдеться у повідомленні.

Як повідомляється, уряд Туреччини знизив митні ставки на окремі імпортовані з України товари тваринницького та агропромислового комплексу.

Зокрема, до 26% зменшено мито на імпорт худоби, до 40% - на імпорт туш великої рогатої худоби. Крім того, встановлено зниження митних ставок для деяких видів імпорту пшениці та ячменю з країн ЄС та інших країн до 35-45%, а мито на імпорт кукурудзи зменшилось з 130 до 25%.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Європейський союз планує запровадити мита розміром 19,4% на імпорт сталі з України.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся