У Туреччини морським перевізникам направили листи про заборону приймати судна з Криму

Новини Політика 12.10.2017 - 17:50
Фото: Туреччина (almanar.com.lb)
Фото: Туреччина (almanar.com.lb)

Відповідний документ було направлено керівництвом палати судноплавства торговельно-промислової палати Туреччини

У Туреччині всім суб’єктам морських перевезень направили листа щодо заборони приймати судна з анексованого Криму. Про це у Facebook повідомила прес-секретар генпрокурора України Лариса Сарган.

Як повідомила Сарган, відповідний документ було направлено керівництвом палати судноплавства торговельно-промислової палати Туреччини суб’єктам морських перевезень країни за результатами візиту генерального прокурора України Юрія Луценка до Анкари 6 жовтня 2017 року.

Так, всім суб’єктам морських перевезень та портового бізнесу було направлено циркулярного листа "Визначені принципи судноплавства у регіонах Чорного моря і Криму", в якому йдеться про необхідність "вжити запобіжні заходи з урахуванням зовнішньої політики нашої країни, пов’язаної з обмеженнями, накладеними на заходи суден у порти Криму".

"Турецьким портам, морським агентам, операторам та судновласникам офіційно повідомляється про те, що "судна, що прибувають з регіону Криму і його портів, не пропускаються у нашу країну (Туреччину), а дозвіл на відплиття з портів цього регіону не надається", - написала вона.

 

Р - РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ За результатами візиту Генерального прокурора України Юрія Луценка до Анкари 6 жовтня 2017 року к...

Опубліковано Ларисою Сарган 12 жовтня 2017 р.

Нагадаємо, за повідомленням прес-служби Міністерства з питань тимчасово окупованих територій, в період з 1 вересня по 1 жовтня 2017 року зафіксовано заходження 30 вантажних суден-порушників до портів окупованого Криму