Туристичний автобус з росіянами і українцями розбився в Єгипті
У ніч на суботу в Єгипті перекинувся туристичний автобус. Як повідомляють місцеві ЗМІ, туристичний автобус перекинувся на автотрасі неподалік від міста Хургада, на відрізку дороги між містами Заафарана і Рас-Гаріб, передає РБК.
За попередніми даними, автобус віз туристів з Росії та України.
Єгипетські джерела повідомляють про 6 або 8 загиблих. Близько 40 чоловік госпіталізовані з різними травмами в лікарні Хургади.
Зазначимо, що Єгипет займає одне з перших місць у світі по смертності на дорогах. Причинами цього вважаються погані дорожні умови і низька кваліфікація водіїв. Внаслідок цього в ДТП часто потрапляють не тільки місцеві жителі, але і туристи.
Нагадаємо, 15 листопада в Єгипті в результаті ДТП загинула одна громадянка України, ще шість громадян України були госпіталізовані.