Турчинов звільнив Чучука з посад посла України в Таїланді, Лаосі та М'янмі

Виконуючий обов'язки Президента України, голова Верховної Ради України Олександр Турчинов звільнив Маркіяна Чучука з посад посла України в Королівстві Таїланд, Лаоській Народно-Демократичній Республіці та М'янмі.

Виконуючий обов'язки Президента України, голова Верховної Ради України Олександр Турчинов звільнив Маркіяна Чучука з посад посла України в Королівстві Таїланд, Лаоській Народно-Демократичній Республіці та М'янмі. Про це йдеться в указі Президента України № 354/2014 від 31 березня 2014 р.

Відповідно до пункту 5 частини першої статті 106 та статті 112 Конституції України постановляю: звільнити Чучука Маркіяна Євгеновича з посади надзвичайного і повноважного посла України в Королівстві Таїланд, а також з посад надзвичайного і повноважного посла України в Лаоській Народно-Демократичній Республіці та надзвичайного і повноважного посла України в Союзі М'янма за сумісництвом", - йдеться у документі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся