ru ua

Турчинов вимагає від правоохоронців перевірки результатів виборів у Київраду

Виконуючий обов'язки Президента України, голова Верховної Ради України Олександр Турчинов вимагає від органів прокуратури, органів МВС та СБУ проведення ретельної перевірки підрахунку голосів на виборах в Київську міську раду.

Виконуючий обов'язки Президента України, голова Верховної Ради України Олександр Турчинов вимагає від органів прокуратури, органів МВС та СБУ проведення ретельної перевірки підрахунку голосів на виборах в Київську міську раду. Про це повідомив в. о. Голови Адміністрації Президента України Сергій Пашинський.

"Фальсифікація і ознаки злочинної змови проти цієї партії очевидні. Організована група негідників хоче зірвати проходження цієї партії в Київраду", - сказав Пашинський.

За його словами, "Демократичний Альянс" - партія, яка довела свій патріотизм на Майдані.

"Двоє активістів цієї партії - Андрій Мовчан та Устим Голоднюк були вбиті під час подій 18-20 лютого, захищаючи свободу та демократію України. Вони віддали своє життя, щоб в Україні більше ніхто і ніколи не смів фальсифікувати результати виборів. Той, хто краде голоси на виборах, - хоче красти у киян землю, податки, бюджет. Це зрада Майдану, це зрада", - додав він.

В.о. Президента України Олександр Турчинов вимагає від органів прокуратури, органів МВС та СБУ проведення ретельної перевірки підрахунку голосів і, в разі виявлення фактів фальсифікації виборів у Києві, вжити передбачені законом заходи.

Центральній виборчій комісії доручено негайно провести перерахунок голосів на виборах до Київради у всіх виборчих дільницях Києва, додав в.о. Глави АПУ.

За словами Пашинського, всі винні посадові особи, які причетні до фальсифікації голосування, або ті, хто перешкоджає перерахунку голосів, підлягають відстороненню від своїх службових обов'язків, затриманню і кримінальному переслідуванню.

"Прізвище кожного злочинця, всіх виконавців і замовників мають бути оприлюднені", - резюмував в.о. Глави АПУ.

Як зазначається, розслідування злочину Олександр Турчинов взяв під особистий контроль.