Турчинов розповів про контрзаходи проти хакерських атак

НовиниНадзвичайні події    27.06.2017 - 17:32
Фото: Олександр Турчинов (УНІАН)
Фото: Олександр Турчинов (УНІАН)

Центр кібербезпеки РНБО працює в режимі швидкого реагування

З-за потужної хакерської атаки на інформаційні системи широкого спектру Національний координаційний центр кібербезпеки Ради національної безпеки і оборони працює за протоколом швидкого реагування. Про це повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов.

За його словами, всі державні установи, які виконували рекомендації Національного координаційного центру кібербезпеки і були включені в захищений контур (захищений вузол інтернет-доступу), не піддалися зараженню вірусом.

"Зараз фахівці з питань кібербезпеки в оперативному режимі надають допомогу держустановам, які з суб'єктивних причин не увійшли в захищений контур, об'єктів критичної інфраструктури, а також банківського сектору", - сказав Турчинов.

При цьому він додав, що, згідно з попереднім аналізом вірусу, можна говорити про російський слід у цій атаці.

Крім того, секретар РНБО підкреслив, що рекомендації ради є обов'язковими для виконання всіма державними органами та підприємствами.

Нагадаємо, раніше заступник глави Адміністрації президента Дмитро Шимків заявив про те, що системи АПУ працюють в штатному режимі і з підвищеним увагою до кібератак.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top