ru ua

ЦВК України забезпечить можливість голосування на президентських виборах у Криму, - МЗС України

ЦВК України забезпечить можливість голосування на президентських виборах у Криму.

ЦВК України забезпечить можливість голосування на президентських виборах у Криму. Про це сьогодні на брифінгу заявив директор департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс, передає кореспондент РБК-Україна.

Перебийніс закликав громадян України перевіряти наявність своїх даних у списках виборців на сайті ЦВК. Для цього на сайті створено сторінку "Особистий кабінет".

За словами Перебийніса, свої дані можуть перевірити також ті громадяни, які проживають за межами України. А ЦВК України забезпечить можливість голосування, в тому числі в Криму.

У той же час Перебийніс підкреслив, що "питання голосування громадян України в Криму - не в компетенції МЗС України, а в компетенції ЦВК України".

За його словами, громадяни України зможуть завчасно перевірити наявність своїх даних у вписках виборців на сайті ЦВК, що запобігатиме неможливість голосування 25 травня 2014 р.

"На офіційному сайті ЦВК України в тестовому режимі розпочала роботу сторінка "Особистий кабінет". Кожен громадянин України може перевірити наявність своїх даних у Держреєстрі виборців", - заявив спікер.