ua en ru

ЦВК прийняла до розгляду пакет документів про референдум щодо продажу землі, - "Батьківщина"

ЦВК прийняла до розгляду пакет документів про референдум щодо продажу землі, - "Батьківщина" Фото: ЦВК

За даними політсили, до складу пакету документів входять понад 10 тис. заяв учасників ініціативної групи

У вівторок, 25 квітня, Центральна виборча комісія (ЦВК) України прийняла до розгляду пакет документів про склад ініціативної групи з проведення Всеукраїнського референдуму щодо заборони продажу сільськогосподарської землі. Про це йдеться у повідомленні прес-служби ВО "Батьківщина".

Зокрема, до складу пакету документів входять понад 10 тис. заяв учасників ініціативної групи, протокол зборів обсягом понад 500 сторінок та ін.

Як заявив уповноважений представник ініціативної групи Іван Томич, довідка від ЦВК про прийняття документів отримана ним сьогодні близько 18.00.

У "Батьківщині" зазначили, що сьогодні зранку представники ініціативної групи з проведення Всеукраїнського референдуму щодо продовження заборони на продаж землі сільськогосподарського призначення розпочали процес здачі документів до Центральної виборчої комісії.

«Сьогодні вранці ЦВК прийняла підписні листи ініціативної групи, яка нараховує понад 10 тис. осіб. Якщо до кінця поточного дня комісія надасть мені опис прийнятих документів, це означатиме, що ми пройшли перший етап здачі документів в установленому законом порядку», – сказав Іван Томич.

Він пояснив, що після цього у комісії буде п’ять днів на перевірку поданих документів та прийняття рішення, чи видавати ініціативній групі листи для збору підписів за проведення земельного референдуму.

Після видачі підписних листів за визначений законом термін ініціативна група має зібрати 3 мільйони підписів. До того ж, зазначили у політсилі, мінімальна кількість підписів, які мають бути зібрані в одній області, становить 100 тисяч.