ua en ru

ЦВК оскаржить заборону суду на проведення виборів райрад у Києві

ЦВК оскаржить заборону суду на проведення виборів райрад у Києві Фото: Андрій Магера

Суд відхилив клопотання ЦВК про притягнення Київради як третьої особи в процесі

Центральна виборча комісія України збирається оскаржити постанову Окружного адміністративного суду Києва про заборону ЦВК здійснювати будь-які дії щодо перших виборів районних рад Києва, призначених на 27 березня. Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook заступник голови ЦВК Андрій Магера.

"ЦВК заборонено вчиняти будь-які дії щодо перших виборів депутатів районних у місті Києві рад аж до набуття чинності постановою суду за результатами розгляду позову", - написав Магера.

Тому ЦВК збирається подати 28 січня апеляцію в Київський апеляційний адміністративний суд на таке рішення Окружного адмінсуду Києва.

Сьогодні у мене було багато дзвінків. Як від друзів, так і від незнайомих людей. І практично усіх цікавило одне: чи прав...

Posted by Andriy Magera on Wednesday, 27 January 2016

Заступник голови Центрвиборчкому також уточнив, що згаданий адміністративний позов був поданий на постанову ЦВК від 25 грудня 2015 року про вибори до райрад Києва громадською організацією "Наждак", "зареєстрованою в одній з квартир будинку на Борщагівці".

З його слів, суд відхилив клопотання ЦВК про притягнення Київської міської ради як третьої особи в судовому процесі.

Нагадаємо, в грудні 2015 року ЦВК скасувала постанову міськвиборчкому Кривого Рогу про зміну складу ряду районних комісій на спецдільницях від 30 листопада 2015 року.