ua en ru

Яценюк доручив компенсувати витрати тим, хто не встиг вчасно оформити субсидії

Яценюк доручив компенсувати витрати тим, хто не встиг вчасно оформити субсидії Фото: Арсеній Яценюк

Місцеві органи повинні будуть компенсувати витрати найменш захищеним громадянам

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив компенсувати витрати громадянам, які не встигли вчасно оформити субсидії на житлово-комунальні послуги. Про це Яценюк заявив під час засідання уряду, передає кореспондент РБК-Україна.

"Думаю, що нам треба, Павло Валерійович (міністр соцполітики Павло Розенко, - ред.), разом з вами прийняти наступне рішення: давайте внесемо зміни до постанови й доручимо місцевим комісіям органів місцевого самоврядування в таких окремих випадках приймати рішення про компенсацію малозабезпеченим громадянам сум коштів, які вони заплатили за житлово-комунальні послуги навіть у тому випадку, якщо людина невчасно пішла і оформила цю субсидію", - сказав Яценюк.

Одночасно він доручив міністрам соціальної політики Павла Розенка, регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка та інфраструктури Андрію Пивоварскому повторно надіслати громадянам заяви на отримання субсидій.

"Протягом серпня місяця ми з вами повторно розсилаємо через систему "Укрпошти" заяви на отримання субсидій, декларації та відповідне роз'яснювальний лист від уряду країни, як оформляється субсидія, що зроблено в цьому питання і що зроблено взагалі з усіх соціальних і економічних питань", - сказав Яценюк.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко ветував закон про автоматичне нарахування субсидій пенсіонерам та інвалідам.