Ціни промвиробників в Україні за 9 місяців 2011 р. зросли на 17,7%, - Держстат (доповнення)

Четвер 06 жовтня 2011 16:51

Ціни промвиробників в Україні за 9 місяців 2011 р. виросли на 17,7%. Про це повідомляє Державна служба статистики (Держстат).
Індекс цін виробників промислової продукції (ІЦВ) у вересні 2011 р становив 100,5%.
Ціни на продукцію добувної промисловості у вересні підвищилися на 0,8%. У добуванні паливно-енергетичних корисних копалин продукція подорожчала на 0,9%, зокрема у видобуванні вугілля, лігніту і торфу - на 1,4%. У добуванні корисних копалин, крім паливно-енергетичних, зростання цін становило 0,7%, у т.ч. на підприємствах з видобутку залізних руд - 0,8%.
Продукція підприємств переробної промисловості подорожчала на 0,3%. Найбільше зростання цін (на 1,4-0,6%) спостерігалося у виробництві іншої неметалевої мінеральної продукції, обробленні деревини і виробів з неї (крім меблів), металургійному виробництві та виробництві готових металевих виробів. Водночас, у виробництві коксу, продуктів нафтоперероблення ціни знизилися на 1,7%.
У виробництві харчових продуктів, напоїв ціни зросли на 0,7%, у тому числі у виробництві молочних продуктів - на 5,0%, м'яса і м'ясопродуктів - на 3,6%, какао, шоколаду та цукристих кондитерських виробів - на 2,0%, напоїв - на 1,1%, хліба і хлібобулочних виробів - на 0,9%. Разом з цим відбулося здешевлення продукції у виробництві цукру на 7,5%, борошномельно-круп'яних продуктів - на 7,4%, олії та тваринних жирів - на 1,2%.
У виробництві та розподіленні електроенергії, газу та води тарифи зросли на 4,1% за рахунок подорожчання електроенергії на 4,6%.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся