Ціни виробників промпродукції в Україні в жовтні виросли на 2,3%

Ціни виробників промпродукції в Україні в жовтні виросли на 2,3%
Фото: ціни на промпродукцію трохи збільшилися (УНІАН)

Порівняно з жовтнем минулого року ціни зросли на 18,8%

В Україні (без урахування тимчасово окупованій території Криму, м. Севастополя та частині зони проведення АТО) ціни виробників промислової продукції в жовтні 2017 року збільшилися на 2,3% порівняно з вереснем 2017 року. Про це повідомляє Державна служба статистики України (Держстат).

При цьому порівняно з жовтнем 2016 р. ціни виробників промпродукції зросли на 18,8%, а з початку 2017 року - на 12,6%.

Так, у добувній промисловості та розроблення кар'єрів у жовтні ціни підвищилися на 2,8%, у т.ч. у видобутку залізних руд - на 6,3%, природного газу, каменю, піску та глини - на 1,2%, кам'яного вугілля - на 0,6%.

Продукція переробної промисловості подорожчала на 3,1%. Найбільше (на 27,2%) підвищилися ціни у виробництві коксу та коксопродуктів. Крім того, у виробництві продуктів нафтопереробки ціни зросли на 6,6%, металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устаткування - на 6,5%, виробництві електричного обладнання - на 5,1%, хімічних речовин і хімічної продукції - на 1,7%.

У виробництві харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів зростання цін склало 0,8%, зокрема, у виробництві олії та тваринних жирів - 3,1%, молочних продуктів - 2,7%, хліба, хлібобулочних і борошняних виробів - 2,6%, переробленні та консервуванні овочів та фруктів - 2,1%. Разом з тим у виробництві цукру відбулося здешевлення продукції на 10,8%, м'яса та м'ясних продуктів - на 0,4%.

У постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, ціни знизилися на 0,1%.

Нагадаємо, інфляція в Україні в жовтні 2017 року склала 1,2%.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся