ru ua

Ціни на нафтові ф'ючерси Light Sweet і Brent сьогодні технічно відіграють своє падіння

Ціни на нафтові ф'ючерси Light Sweet і Brent сьогодні помірно ростуть, технічно відіграючи своє падіння за попередній торговий день. Станом на 10:15 за київським часом ціни по операціях з нафтовими ф'ючерсами складали (дол./бар.):

- IPE Brent Crude (серпень) - 98,73 (+0,54) при діапазоні котирувань 97,92-98,99;

- Light, Sweet Crude Oil (серпень) - 84,81 (+0,36) при діапазоні котирувань 84,00-85,03.

Нафта на біржах сьогодні дорожчає, чому сприяють технічні покупки нафтових ф'ючерсів, які за підсумками попереднього торговельного дня різко впали в ціні. Так, за підсумками торгів 6 липня ціни на нафту на біржах впали в середньому на 2,9% і опустилися до мінімуму за чотири торговельних дні, забезпечивши сьогодні технічно привабливі умови для відкриття довгих позицій.

Разом з тим позитивна динаміка в цінах по операціях з нафтовими ф'ючерсами багато в чому обумовлена обстановкою на міжнародному валютному ринку FOREX. Долар з початку дня трохи знизився проти євро та інших валют, що кілька полегшило купівлі нафти та інших товарних активів, ціни на які встановлено у валюті США.

Індекс долара для шести провідних світових валют (ICE dollar index spot) сьогодні знизився на 0,1% і зараз тримається нижче позначки 83,3 пункту. Зазначимо, що за підсумками торгів 6 липня цей показник досяг максимального значення за два роки, встановившись вище позначки 83,3 пункту, внаслідок чого попит на долари США сьогодні трохи зменшився.

Нагадаємо, ціна нафтової суміші BFOE 6 липня вперше за 5 тижнів піднялася вище 101 дол./бар.