Ціни на нафтові ф'ючерси Light Sweet і Brent 16 квітня продовжують знижуватися

Ціни на нафтові ф'ючерси Light Sweet і Brent сьогодні продовжують знижуватися. Станом на 10:25 за київським часом ціни по операціях з нафтовими ф'ючерсами складали (дол./бар.):

- IPE Brent Crude (червень) - 119,65 (-1,56) при діапазоні котирувань 119,59-121,00;
- Light, Sweet Crude Oil (травень) - 101,99 (-0,84) при діапазоні котирувань 101,86-102,83.

Негативна динаміка в цінах з операцій багато в чому обумовлена ​​обстановкою на міжнародному валютному ринку FOREX. Долар з початку дня помітно підріс проти євро та інших валют, забезпечивши непривабливі умови для спекулятивних покупок нафти та інших товарних активів, ціни на які встановлено у валюті США. Індекс долара для шести валют підвищився з початку торгів більш ніж на 0,3% і зараз перевищує ключову позначку 80 пунктів.

Зниження цін на нафтові ф'ючерси сьогодні також обумовлено продовженням фіксації прибутку, що почалася торговим днем ​​раніше. Так, за підсумками торгів 13 квітня нафта на біржах у Лондоні і в Нью-Йорку вперше за три торгові дні подешевшала. При цьому ціни на нафтові ф'ючерси істотно не змінилися, що забезпечило умови для продовження сьогодні їх технічних продажів.

Відзначимо, ціна нафти Middle East Crude на біржі в Токіо 16 квітня знизилася майже на 1,5%.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся