Ціни на нафтові ф'ючерси Brent і Light Sweet впали з початку дня більш ніж на 1 дол

НовиниЕкономіка    05.08.2013 - 16:05

Ціни на нафтові ф'ючерси Brent і Light Sweet впали з початку дня більш ніж на 1 дол і станом на 16:25 мск складали (дол./бар.):

- IPE Brent Crude (вересень) - 107,65 (-1,30) при діапазоні котирувань 107,63-109,44;

- Light, Sweet Crude Oil (вересень) - 105,79 (-1,15) при діапазоні котирувань 105,77-107,69.

Ціни на нафтові ф'ючерси Brent і Light Sweet знижуються через поглиблення технічної корекції і продовження ліквідації довгих позицій, що почалася в кінці минулого тижня. Інтерес до покупок нафтових ф'ючерсів ослаб після того, як на початку торгового днів 2 серпня котирування нафти Brent вперше за чотири місяці перевищили цінову позначку 110 дол./бар., А котирування нафти WTI вперше за два тижні ледь не досягли значення 109 дол./бар.

За підсумками торгів 2 серпня нафта на біржах перший раз за три сесії подешевшала, в результаті чого ціни на нафтові ф'ючерси знизилися в середньому на 0,7%. Однак після зниження цін на нафту привабливі умови для відкриття довгих позицій не сформувалися. За підсумками завершилася торгового тижня (29 липня - 2 серпня) нафта на біржах помітно підросла в ціні. Так, офіційна ціна нафти WTI підвищилася за тиждень на 2,24 дол./бар. (+2,1%), А барель нафти Brent став дорожчим на 1,78 дол. (+1,7%).

На початку торгового дня нафтові котирування слабо росли через зниження курсової вартості американського долара. Однак через дефіцит підтримуючих новин покупки нафтових ф'ючерсів до 13:00 мск припинилися, як тільки намітилися перспективи стабілізації позицій валюти США.

За підсумками торгів 2 серпня нафта на біржах подешевшала через більш слабких, ніж очікувалося, даних про стан справ на ринку праці США, які викликали побоювання щодо стабільності попиту світової економіки на енергоносії. Сьогодні в США будуть опубліковані дані за липень з ділової активності в сфері послуг. Аналітики прогнозують, що індекс ISM Non-Manufacturing PMI складе 53,2 пункту проти 52,2 пункту, що, можливо, зможе трохи підтримати ринок нафтових ф'ючерсів, вважають експерти.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top