Ціни на нафтові ф'ючерси Brent і Light Sweet знижуються через технічні продажі

Ціни на нафтові ф'ючерси Brent і Light Sweet сьогодні знижуються. Станом на 12:10 за київським часом ціни по операціях з нафтовими ф'ючерсами складали (дол./бар.):

- IPE Brent Crude (грудень) - 106,20 (-0,20) при діапазоні котирувань 106,12-106,45;

- Light, Sweet Crude Oil (грудень) - 94,83 (-0,31) при діапазоні котирувань 94,80-95,04.

Негативна динаміка в цінах по операціях з нафтовими ф'ючерсами багато в чому обумовлена технічними продажами. За попередні дві сесії ціни на нафту помітно підросли, забезпечивши на сьогодні премію для закриття довгих позицій. Так, за попередні два торгові дні (11 і 8 листопада) офіційна ціна нафти Brent виросла майже на 3 дол./бар. (+2,8%), а офіційна ціна нафти WTI (Light Sweet) зросла майже на 1 дол./бар. (+1%).

Продажам нафтових ф'ючерсів сьогодні також сприяє обстановка на валютному ринку FOREX. Долар з початку дня помітно подорожчав проти євро і інших валют, що послабило спекулятивний попит на нафту та інші товарні активи, що котируються в валюті США. Індекс долара для шести провідних світових валют (ICE Dollar Index spot) в даний час перевищує значення 81,2 пункту, підвищившись з початку дня на 0,15%.

Зниженню цін на нафтові ф'ючерси сьогодні також сприяють очікування подальшого збільшення в США комерційних запасів сирої нафти, які ростуть вже сім тижнів поспіль. Так, за офіційною інформацією Міністерства енергетики США, комерційні запаси сирої нафти в країні за період 13 червня - 1 листопада зросли на 29,8 млн бар. і досягли максимуму за чотири з половиною місяці - 385,4 млн бар. Тим часом галузеві експерти прогнозують, що за підсумками чергової звітного тижня, що завершився 8 листопада, комерційні запаси сирої нафти в США ще зросли на 1,7-1,9 млн бар.

За підсумками торгів 11 листопада 2013 р. офіційні ціни на нафтові ф'ючерси після двох сесій зростання досягли максимальних значень з кінця жовтня. Напередодні вперше з 31 жовтня офіційна ціна нафти Brent встановилася вище 106 дол./бар., а офіційна ціна нафти WTI (Light Sweet) перевищила 95 дол./бар.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся