Ціни на нафтові ф'ючерси Brent і Light Sweet з початку торгів істотно не змінилися

Ціни на нафтові ф'ючерси Brent і Light Sweet з початку торгів істотно не змінилися. Станом на 12:25 за київським часом ціни по операціях з нафтовими ф'ючерсами складали (дол./бар.):

- IPE Brent Crude (січень) - 108,12 (-0,16) при діапазоні котирувань 108,11-108,56;

- Light, Sweet Crude Oil (грудень) - 93,86 (+0,10) при діапазоні котирувань 93,74-94,30.

Негативна динаміка котирувань Brent викликане ослабленням інтересу до покупок. З початку тижня нафта Brent подорожчала більш ніж на 3 дол. При цьому її офіційна ціна за підсумками торгів 14 листопада досягла максимального значення за два тижні, перевищивши позначку 108 дол./бар.

В той же час позитивна динаміка котирувань нафти WTI (Light Sweet) обумовлена технічною корекцією. Так, вже три дні поспіль офіційна ціна нафти WTI залишається нижчою за позначку 94 дол./бар., після того, як 12 листопада вона впала до мінімуму майже за п'ять з половиною місяців - до 93,04 дол./бар. З початку тижня нафта WTI подешевшала майже на 1 дол., забезпечивши на сьогодні невелику премію для відкриття довгих позицій.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся