ru ua

Ціни на нафту на біржі в Токіо сьогодні виросли майже на 3%

Ціни на нафтові ф'ючерси Middle East Crude Oil на Tокійській товарній біржі (ТOCOM) сьогодні виросли майже на 3%, що було технічно обумовлене різким підвищенням цін на нафтові ф'ючерси на біржах у Нью-Йорку і в Лондоні, передає РБК.
За підсумками торгів 3 серпня на TOCOM офіційна ціна найбільш активного по операціях ф'ючерсу (січень) склала 44,090 (+1,230) тис. ієн за кілолітр (приблизно 81,07 дол./бар.).
Ціна активного контракту встановилася в контанго щодо ціни контракту Middle East Crude Oil на поточний календарний місяць, яка сьогодні склала 42,400 (+0,900) тис. ієн/кілолітр (приблизно 77,96 дол./бар.).
Middle East Crude Oil, представлена сумішшю нафтових марок Dubai і Oman, вважається ціновим еталоном для нафтового ринку регіону Близького Сходу. На TOCOM ф'ючерси Middle East Crude Oil торгуються з вересня 2001 р. Контракт є розрахунковим - фізичне постачання нафти за ф'ючерсом не передбачене. Закриття позицій здійснюється після закінчення календарного місяця з розрахунком варіаційної маржі, виходячи з середньої за місяць ціни нафтової суміші Middle East Crude Oil, яку встановить агентство Platts.