Ціни на нафту на біржі в Токіо сьогодні виросли більш ніж на 3%

НовиниЕкономіка    23.08.2011 - 10:43

Ціни на нафтові ф'ючерси Middle East Crude Oil на Tокийской товарній біржі (ТOCOM) сьогодні суттєво підвищилися. Стосовно активних контрактів ціни на нафту в Токіо сьогодні виросли більш ніж на 3%.
У тому числі офіційна ціна найбільш активного по операціях ф'ючерсу (січень) за підсумками торгів 23 серпня 2011 р. на TOCOM склала 50,250 тис. ієн за кілолітр (приблизно 104,14 дол./бар.), підвищившись на 1,720 тис. ієн, або на 3,5%.
При цьому ціна активного контракту встановилася в беквордации відносно ціни контракту Middle East Crude Oil на поточний календарний місяць, яка сьогодні склала 51,030 тис. ієн/кілолітр (приблизно 105,76 дол./бар.), підвищившись на 530 ієн, або на 1,0%.
Middle East Crude Oil - це умовна суміш з нафтових марок Dubai і Oman. Вона вважається ціновим еталоном для нафтового ринку регіону Близького Сходу. На TOCOM ф'ючерси Middle East Crude Oil торгуються з вересня 2001 р. Контракт є розрахунковим - тобто фізичне постачання нафті по ф'ючерсу не передбачене. Закриття позицій здійснюється після закінчення календарного місяця з розрахунком варіаційної маржі, виходячи з середньої за місяць ціни нафтової суміші Middle East Crude Oil, яку визначить агентство Platts.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top