Ціни на нафту на біржі в Токіо сьогодні знизилися приблизно на 2%

Понеділок 19 грудня 2011 10:34

Ціни на нафтові ф'ючерси Middle East Crude Oil на Tокійській товарній біржі (ТOCOM) стосовно активних контрактів сьогодні знизилися приблизно на 2%. Зокрема офіційна ціна найбільш активного по операціях ф'ючерсу з розрахунками в травні за підсумками торгів 19 грудня 2011 р. на TOCOM склала 48,000 тис. ієн за кілолітр (приблизно 98,01 дол./бар.), знизившись на 960 ієн.

При цьому ціна активного контракту встановилася в беквордації щодо ціни контракту Middle East Crude Oil на поточний календарний місяць, яка сьогодні змінилася менш істотно і склала 51,700 тис. ієн/клолітр (приблизно 105,57 дол./бар.), знизившись на 340 ієн, або на 0,7%.

Middle East Crude Oil - це умовна суміш з нафтових марок Dubai і Oman. Вона вважається ціновим еталоном для нафтового ринку регіону Близького Сходу. На TOCOM ф'ючерси Middle East Crude Oil торгуються з вересня 2001 р. Контракт є розрахунковим - тобто фізичне постачання нафти по ф'ючерсу не передбачене. Закриття позицій здійснюється після закінчення календарного місяця з розрахунком варіаційної маржі, виходячи з середньої за місяць ціни нафтової суміші Middle East Crude Oil, яку визначить агентство Platts.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся