RU

Ціни на нафту на біржі в Токіо сьогодні знизилися більш ніж на 1%

Як повідомляє "РБК-Україна", Як повідомляє "РБК-Україна", Ціни на нафтові ф'ючерси Middle East Crude Oil на Tокійській товарній біржі (ТOCOM) стосовно активних контрактів сьогодні знизилися більш ніж на 1%. Зокрема, офіційна ціна найбільш активного по операціях ф'ючерсу з розрахунками в травні за підсумками торгів 16 грудня 2011 р. на TOCOM склала 48,960 тис. ієн за кілолітр (приблизно 99,94 дол./бар.), знизившись на 650 ієн, або на 1,3%.
При цьому ціна активного контракту встановилася в беквордації щодо ціни контракту Middle East Crude Oil на поточний календарний місяць, яка сьогодні склала 52,040 тис. ієн/кілолітр (приблизно 106,22 дол./бар.), знизившись на 290 ієн, або на 0,6%.
Middle East Crude Oil - це умовна суміш з нафтових марок Dubai і Oman. Вона вважається ціновим еталоном для нафтового ринку регіону Близького Сходу. На TOCOM ф'ючерси Middle East Crude Oil торгуються з вересня 2001 р. Контракт є розрахунковим - тобто фізичне постачання нафти по ф'ючерсу не передбачене. Закриття позицій здійснюється після закінчення календарного місяця з розрахунком варіаційної маржі, виходячи з середньої за місяць ціни нафтової суміші Middle East Crude Oil, яку визначить агентство Platts.