Ціни на нафту на біржі в Токіо сьогодні підвищилися

Ціни на нафтові ф'ючерси Middle East Crude Oil на Tокійській товарній біржі (ТOCOM) сьогодні трохи підвищилися, змінившись за день менш ніж на 0,3%. У тому числі офіційна ціна найбільш активного по операціях ф'ючерсу (березень) за підсумками торгів 13 жовтня 2011 р. на TOCOM склала 48,850 тис. ієн за кілолітр (приблизно 100,57 дол. / бар.), Підвищившись на 80 ієн, або на 0 , 2%.
При цьому ціна активного контракту встановилася в беквордаціі щодо ціни контракту Middle East Crude Oil на поточний календарний місяць, яка сьогодні склала 50,000 тис. ієн / кілолітр (приблизно 102,93 дол. / бар.), Підвищившись на 40 ієн, або на 0, 1%.
Middle East Crude Oil - це умовна суміш з нафтових марок Dubai і Oman.Вона вважається ціновим еталоном для нафтового ринку регіону Близького Сходу. На TOCOM ф'ючерси Middle East Crude Oil торгуються з вересня 2001 р. Контракт є розрахунковим, тобто фізична поставка нафти за ф'ючерсом не передбачена. Закриття позицій здійснюється після закінчення календарного місяця з розрахунком варіаційної маржі, виходячи з середньої за місяць ціни нафтової суміші Middle East Crude Oil, яку визначить агентство Platts.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся