Ціни на нафту на біржі в Токіо сьогодні трохи підвищилися

НовиниЕкономіка    22.08.2011 - 10:18

Ціни на нафтові ф'ючерси Middle East Crude Oil на Tокийской товарній біржі (ТOCOM) сьогодні трохи підвищилися. У тому числі офіційна ціна найбільш активного по операціях ф'ючерсу (січень) за підсумками торгів 22 серпня 2011г. на TOCOM склала 48,530 тис. ієн за кілолітр (приблизно 100,90 дол./бар.), підвищившись на 80 ієн, або на 0,2%.
При цьому ціна активного контракту встановилася в беквордації відносно ціни контракту Middle East Crude Oil на поточний календарний місяць, яка сьогодні склала 50,500 тис. ієн/кілолітр (приблизно 105,00 дол./бар.), підвищившись на 100 ієн, або на 0,2%.
Middle East Crude Oil - це умовна суміш з нафтових марок Dubai і Oman. Вона вважається ціновим еталоном для нафтового ринку регіону Близького Сходу. На TOCOM ф'ючерси Middle East Crude Oil торгуються з вересня 2001 р. Контракт є розрахунковим - тобто фізичне постачання нафті по ф'ючерсу не передбачене. Закриття позицій здійснюється після закінчення календарного місяця з розрахунком варіаційної маржі, виходячи з середньої за місяць ціни нафтової суміші Middle East Crude Oil, яку визначить агентство Platts.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top