Ціни на нафту на біржі в Токіо 6 жовтня виросли більш ніж на 1,5%

Четвер 06 жовтня 2011 10:33

Ціни на нафтові ф'ючерси Middle East Crude Oil на Токійській товарній біржі (ТОСОМ) стосовно активних контрактів сьогодні виросли більш ніж на 1,5%. У тому числі офіційна ціна найбільш активного по операціях ф'ючерсу (березень) за підсумками торгів 6 жовтня 2011 р. на TOCOM склала 46,260 тис. ієн за кілолітр (приблизно 95,98 дол./бар.), підвищившись на 740 ієн, або на 1,6%.
При цьому ціна активного контракту встановилася в беквордації щодо ціни контракту Middle East Crude Oil на поточний календарний місяць, яка сьогодні склала 47,670 тис. ієн/кілолітр (приблизно 98,91 дол./бар.), підвищившись на 420 ієн, або на 0,9%.
Middle East Crude Oil - це умовна суміш з нафтових марок Dubai і Oman. Вона вважається ціновим еталоном для нафтового ринку регіону Близького Сходу. На TOCOM ф'ючерси Middle East Crude Oil торгуються з вересня 2001 р. Контракт є розрахунковим - тобто фізична поставка нафти по ф'ючерсу не передбачена. Закриття позицій здійснюється по закінченні календарного місяця з розрахунком варіаційної маржі, виходячи із середньої за місяць ціни нафтової суміші Middle East Crude Oil, яку визначить агентство Platts.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся