Ціни на нафту на біржі в Токіо 27 жовтня трохи підвищилися, змінившись за день менш ніж на 0,3%

Четвер 27 жовтня 2011 10:49

Ціни на нафтові ф'ючерси Middle East Crude Oil на Tокійській товарній біржі (ТOCOM) стосовно до активних контрактів сьогодні трохи підвищилися, змінившись за день менш ніж на 0,3%. У тому числі офіційна ціна найбільш активного по операціях ф'ючерсу (березень) за підсумками торгів 27 жовтня 2011 р. на TOCOM склала 49,480 тис. ієн за кілолітр (приблизно 103,37 дол./бар.), підвищившись на 80 ієн, або на 0,2%.
При цьому ціна активного контракту встановилася в беквордаціі щодо ціни контракту Middle East Crude Oil на поточний календарний місяць, яка сьогодні не змінилася і склала 50,530 тис. ієн/кілолітр (приблизно 105,57 дол./бар.).
Middle East Crude Oil - це умовна суміш з нафтових марок Dubai і Oman. Вона вважається ціновим еталоном для нафтового ринку регіону Близького Сходу. На TOCOM ф'ючерси Middle East Crude Oil торгуються з вересня 2001 р. Контракт є розрахунковим - тобто фізична поставка нафти за ф'ючерсом не передбачена. Закриття позицій здійснюється після закінчення календарного місяця з розрахунком варіаційної маржі, виходячи з середньої за місяць ціни нафтової суміші Middle East Crude Oil, яку визначить агентство Platts.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся