Ціни на нафту на біржі в Токіо 11 серпня виросли більш ніж на 1%

Четвер 11 серпня 2011 10:14

Ціни на нафтові ф'ючерси Middle East Crude Oil на Tокійській товарній біржі (ТOCOM) сьогодні продовжили зростання. Стосовно до активних контрактів ціни на нафту в Токіо сьогодні виросли більш ніж на 1%. У тому числі офіційна ціна найбільш активного по операціях ф'ючерсу (січень) за підсумками торгів 11 серпня 2011 р. на TOCOM склала 49,090 тис. ієн за кілолітр (приблизно 101,72 дол./бар.), підвищившись на 620 ієн, або на 1,3%.
При цьому ціна активного контракту встановилася в беквордаціі щодо ціни контракту Middle East Crude Oil на поточний календарний місяць, яка сьогодні склала 49,940 тис. ієн/кілолітр (приблизно 103,49 дол./бар.), підвищившись на 340 ієн, або на 0, 7%.
Middle East Crude Oil - це умовна суміш з нафтових марок Dubai і Oman. Вона вважається ціновим еталоном для нафтового ринку регіону Близького Сходу. На TOCOM ф'ючерси Middle East Crude Oil торгуються з вересня 2001 р. Контракт є розрахунковим - тобто, фізичне постачання нафти за ф'ючерсом не передбачене. Закриття позицій здійснюється після закінчення календарного місяця з розрахунком варіаційної маржі, виходячи з середньої за місяць ціни нафтової суміші Middle East Crude Oil, яку визначить агентство Platts.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся