Ціни на хліб і хлібобулочні вироби до кінця поточного маркетингового року будуть стабільними, - Мінагрополітики

НовиниЕкономіка    26.12.2012 - 11:32

Перший заступник міністра аграрної політики і продовольства Іван Бісюк прогнозує, що ціни на хлібобулочні вироби залишатимуться стабільними до кінця поточного маркетингового року. Про це він заявив на брифінгу в Кабінеті міністрів, передає кореспондент РБК-Україна.

"Сьогодні достатньо зерна в Аграрному фонді - близько 1 млн 800 тис. т, що є достатнім, щоб забезпечити всі області держави і хлібопекарські підприємства, які сьогодні повинні мати борошно для випічки хліба і забезпечити в тому обсязі, у якому вони замовляють. Ми зустрічалися з представниками великих торговельних мереж і пропонували борошно пшеничне в роздрібну торгівлю в упаковці... Аграрного фонду. Маю вам сказати, що мережі поки не дуже активно відреагували на наші пропозиції, оскільки сьогодні достатньо зерна на борошномельних підприємствах, і вони його закуповують на сьогодні там", - сказав Бісюк, і додав: "А значить, хочу сказати, що ціни на хліб, хлібобулочні вироби в цьому році і до кінця маркетингового року будуть стабільними".

Читайте також: КМДА домовилася з "Київхлібом" про збільшення виробництва соціального хліба для столиці в два раза, - Голубченко

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top