ru ua

Ціни на Brent піднялися до 79,61 дол./барель, WTI - до 76,34 дол./барель

Ціни на Brent піднялися до 79,61 дол./барель, WTI - до 76,34 дол./барель Джерело фото:dn.no
Ціни на нафту зростають за рахунок хороших економічних показників США і очікувань, що ОПЕК вирішить знизити видобуток на нараді 27 листопада, передає Reuters.

Ціни на нафту зростають за рахунок хороших економічних показників США і очікувань, що ОПЕК вирішить знизити видобуток на нараді 27 листопада, передає Reuters.

До 8.45 МСК ф'ючерси на Brent подорожчали на 0,28 дол. до 79,61 дол. за барель, а ф'ючерси на WTI - на 0,49 дол. до 76,34 дол. за барель. Раніше в п'ятницю Brent подорожчала до 80 дол., додавши більше 1 дол. у четвер.

Міністр закордонних справ Венесуели Рафаель Рамірес пообіцяв, що країна знизить видобуток нафти, якщо ОПЕК домовиться про скорочення видобутку на нараді в майбутній четвер. Венесуела, Лівія та Еквадор раніше закликали колег по картелю домовитися про зниження виробництва, щоб зупинити падіння цін.

"За останню добу з'явилося безліч чуток про те, яке рішення може прийняти ОПЕК на майбутній нараді", - сказав керуючий директор IHS Віктор Шум, додавши, що ці чутки стали причиною зростання цін, але країнам ОПЕК буде нелегко домовитися про зниження видобутку.

Вирости цінами також допомогла вийшла в четвер економічна статистика США: індекс ділової активності піднявся до максимального рівня за 21 рік, а продажі житла на вторинному ринку досягли найвищого показника з вересня 2013 року.

Між Іраном і Заходом зберігаються суттєві розбіжності з приводу ядерної програми Ірану, тому крайній термін досягнення угоди може бути перенесено з 24 листопада на березень, повідомили джерела, близькі до переговорів.

Нагадаємо, вчора ціни на Brent піднялися до 78,26 дол./барель, WTI - до 74,62 дол./барель.