ru ua

Ціни на Brent піднялися до 78,26 дол./барель, WTI - до 74,62 дол./барель

Ціни на нафту зростають, так як інвестори сподіваються, що ОПЕК вирішить знизити видобуток на нараді 27 листопада

Ціни на нафту зростають, так як інвестори сподіваються, що ОПЕК вирішить знизити видобуток на нараді 27 листопада, передає Reuters.

До 8:45 за московським часом ф'ючерси на Brent подорожчали на 0,16 дол. до 78,26 дол. за барель, а ф'ючерси на WTI - на 0,04 дол. до 74,62 дол. за барель.

Країни ОПЕК на нараді в майбутній четвер домовляться знизити видобуток до встановленого картелем ліміту 30 мільйонів барелів на добу, повідомив керівник ОПЕК від Лівії і директор з планування міністерства нафтової промисловості країни Самір Камаль. Це буде означати скорочення видобутку на 250 тис.-600 тис. барелів на добу в спробі підтримати ціни на нафту впали до мінімуму чотирьох років.

"Ринок знизився до рівня, на якому він залишиться, поки не дізнається про конкретні дії ОПЕК", - сказав старший аналітик CMC Markets у Сіднеї Рік Спунер.

Попередній індекс PMI для виробничого сектора Китаю, розрахований HSBC/Markit, в листопаді знизився до 50 пунктів з 50,4 пункту в жовтні при прогнозі 50,3 пункту. Ринок чекає кілька економічних звітів з США, включаючи звіт про споживчі ціни у жовтні.

Запаси нафти в США виросли на 2,6 мільйона барелів минулого тижня, за даними Управління енергетичної інформації, при прогнозі зниження на 800 тис. барелів.

Нагадаємо, вчора, 19 листопада, ціна нафтового кошика ОПЕК піднялася до максимуму за три звітних дня, перевищивши при цьому позначку 74 дол./барель.