Ціни на бензин у мережі АЗС в Україні завищені в середньому на 1 грн, - в.о. голови АМКУ

Середа 06 серпня 2014 13:33
За офіційними підрахунками, на сьогоднішній день оператори ринку завищують ціни на світлі нафтопродукти через мережу АЗС в середньому на 1 гривню.

За офіційними підрахунками, на сьогоднішній день оператори ринку завищують ціни на світлі нафтопродукти через мережу АЗС в середньому на 1 гривню. Про це сьогодні в ході брифінгу заявив в.о. голови АМКУ Микола Бараш, передає кореспондент РБК-Україна.

При цьому він підкреслив, що оператори ринку світлих нафтопродуктів не мають права ще більше підвищувати ціни в серпні.

"Останнім часом лунають пропозиції, погрози про те, що в серпні буде підвищена ціна, і називаються деякі суми. Ми бачимо, що сьогодні ціна завищена більше, ніж те зростання цін, яке анонсується. Навіть якщо і будуть об'єктивні причини для зростання цін, то вони не вистрибнуть за перевищення, яке існує на сьогодні і було ще вчора", - заявив Бараш.

Відзначимо, ще в квітні 2014 р. рекомендував учасникам ринку світлих нафтопродуктів вжити заходів щодо встановлення роздрібних цін на моторні бензини і дизельне паливо на конкурентом рівні.

На початку червня АМКУ почав поглиблене дослідження ситуації на ринку світлих нафтопродуктів, після того, як не отримав вичерпних обґрунтувань підвищення цін від найбільших операторів ринку.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся