ua en ru

Ціни на бензин у мережі АЗС в Україні завищені в середньому на 1 грн, - в.о. голови АМКУ

За офіційними підрахунками, на сьогоднішній день оператори ринку завищують ціни на світлі нафтопродукти через мережу АЗС в середньому на 1 гривню.

За офіційними підрахунками, на сьогоднішній день оператори ринку завищують ціни на світлі нафтопродукти через мережу АЗС в середньому на 1 гривню. Про це сьогодні в ході брифінгу заявив в.о. голови АМКУ Микола Бараш, передає кореспондент РБК-Україна.

При цьому він підкреслив, що оператори ринку світлих нафтопродуктів не мають права ще більше підвищувати ціни в серпні.

"Останнім часом лунають пропозиції, погрози про те, що в серпні буде підвищена ціна, і називаються деякі суми. Ми бачимо, що сьогодні ціна завищена більше, ніж те зростання цін, яке анонсується. Навіть якщо і будуть об'єктивні причини для зростання цін, то вони не вистрибнуть за перевищення, яке існує на сьогодні і було ще вчора", - заявив Бараш.

Відзначимо, ще в квітні 2014 р. рекомендував учасникам ринку світлих нафтопродуктів вжити заходів щодо встановлення роздрібних цін на моторні бензини і дизельне паливо на конкурентом рівні.

На початку червня АМКУ почав поглиблене дослідження ситуації на ринку світлих нафтопродуктів, після того, як не отримав вичерпних обґрунтувань підвищення цін від найбільших операторів ринку.