У центрі Києва 27 серпня відбудеться чемпіонат України зі Street Workout

НовиниСуспільство    26.08.2016 - 20:30

27 серпня у Києві відбудеться чемпіонат із популярного спортивного руху Street Workout та кубок мера Києва зі Streetlifting. Біля Арки Дружби народів зустрінуться понад 100 учасників із 25 міст України, які будуть боротися за звання найсильнішого атлета країни, повідомляє прес-служба КМДА.

Для учасників та гостей чемпіонату працюватимуть спортивні зони, де кожен охочий зможе спробувати себе у понад 10 напрямах цього популярного спортивного руху. Особливістю чемпіонату 2016 року стане доповнення програми жіночими номінаціями: "Жіночий фрістайл", "Підтягування на турніку" та "Віджимання на брусах".


У КМДА зазначають, що додатковою мотивацією для атлетів стане призовий фонд чемпіонату, який цього разу становить 75000 грн.

Організатор заходу – всеукраїнська громадська організація Street Workout Ukraine – лідер руху прихильників здорового способу життя в Україні. Чемпіонат України зі Street Workout проводиться під патронатом мера столиці Віталія Кличка і за підтримки Київської міської державної адміністрації.

On Top