Ціна нафтової суміші BFOE сьогодні вперше за сім торгових днів встановилася вище за відмітку 105 дол./бар

Понеділок 10 жовтня 2011 14:48

Індикативна ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) сьогодні вперше за сім торгових днів встановилася вище 105 дол./бар. Нафтова суміш BFOE сьогодні подорожчала на 1,95 дол., або на 1,9%, а її середня за 21 день ціна офіційно склала 105,70 дол./бар. - найвищий показник після 29 вересня 2011 р.
У поточному році максимальне значення ціни нафтової суміші BFOE було зареєстровано за станом на 2 травня - 125,55 дол. бар., а її мінімум припав на 3 січня - 93,20 дол./бар.
На біржі ICE Futures Europe в Лондоні з ціни нафтової суміші BFOE формується індикатор IPE Brent Index, значення якого, стале наступного дня після завершення контрактного періоду для ф'ючерсу IPE Brent Crude відповідного місяця постачання, визначає остаточну ціну закриття (виконання) угод по цьому інструменту.
Нафтова суміш BFOE вважається базовим сортом для визначення цін на нафту, представлену на ринках Європи і Середземномор'я.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся