Ціна нафтової суміші BFOE сьогодні вперше більш ніж за тиждень перевищила значення 111 дол./бар

Середа 26 жовтня 2011 14:24

Індикативна ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) сьогодні вперше більш ніж за тиждень перевищила значення 111 дол./бар. Нафтова суміші BFOE сьогодні подорожчала на 61 цент, або на 0,6%, а її середня за 21 день ціна офіційно склала 111,45 дол./бар. - найвищий показник після 18 жовтня ц.р.
У поточному році максимальне значення ціни нафтової суміші BFOE було зареєстровано 2 травня 2011 р. - 125,55 дол./бар., а її мінімум припав на 3 січня ц.р. - 93,20 дол./бар.
На біржі ICE Futures Europe в Лондоні з ціни нафтової суміші BFOE формується індикатор IPE Brent Index, значення якого, стале наступного дня після завершення контрактного періоду для ф'ючерсу IPE Brent Crude відповідного місяця постачання, визначає остаточну ціну закриття (виконання) правочинів з цього інструменту.
Нафтова суміші BFOE вважається базовим сортом для визначення цін на нафту, представлену на ринках Європи і Середземномор'я.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся