Ціна нафтової суміші BFOE сьогодні підвищилася на 1,3% - до 102,04 дол./бар

Четвер 06 жовтня 2011 14:52

Індикативна ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) сьогодні підвищилася на 1,3% і досягла значення 102,04 дол./бар. Нафтова суміші BFOE сьогодні подорожчала на 1,32 дол.після того, як напередодні її середня за 21 день ціна опустилася до найнижчого значення за вісім місяців - 100,72 дол./бар.
У поточному році максимальне значення ціни нафтової суміші BFOE було зареєстровано 2 травня 2011 р. - 125,55 дол./бар., а її мінімум припав на 3 січня ц.р. - 93,20 дол./бар.
На біржі ICE Futures Europe в Лондоні з ціни нафтової суміші BFOE формується індикатор IPE Brent Index, значення якого, стале наступного дня після завершення контрактного періоду для ф'ючерсу IPE Brent Crude відповідного місяця постачання, визначає остаточну ціну закриття (виконання) правочинів з цього інструменту.
Нафтова суміші BFOE вважається базовим сортом для визначення цін на нафту, представлену на ринках Європи і Середземномор'я.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся