Ціна нафтової суміші BFOE 12 серпня досягла максимального значення за чотири торгові дні - 106,58 дол./бар

П'ятниця 12 серпня 2011 14:57

Індикативна ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) сьогодні досягла максимального значення за чотири торгові дні, встановившись вище позначки 106,5 дол./бар. Нафтова суміш BFOE сьогодні подорожчала на 99 центів, або на 0,9%, а її ціна офіційно склала 106,58 дол./бар. - найвищий показник після 8 серпня 2011 р.
Відзначимо, ціна нафтової суміші BFOE визначається через біржовий індикатор IPE Brent Index, який розраховується на ICE Futures Europe щодня і відображає її середню ціну за 21 торговий день. Цінове значення даного індикатора, що встановилося наступного дня після завершення контрактного періоду для ф'ючерсу IPE Brent Crude відповідного місяця постачання, визначає остаточну ціну закриття (виконання) угод по цьому інструменту.
Нафтова суміш BFOE вважається базовим сортом для визначення цін на нафту, представлену на ринках Європи і Середземномор'я.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся