Ціна нафтової суміші BFOE 11 серпня підвищилася на 2,2% і встановилася вище 105 дол./бар

Індикативна ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) 11 серпня 2011 р. підвищилася на 2,2% і встановилася вище 105 дол./бар. Нафтова суміш BFOE сьогодні подорожчала на 2,31 дол., а її ціна офіційно склала 105,59 дол./бар. після того, як напередодні вона опустилася до найнижчого рівня з лютого 2011 р. - 103,28 дол./бар.
Відзначимо, ціна нафтової суміші BFOE визначається через біржовий індикатор IPE Brent Index, який розраховується на ICE Futures Europe щодня і відображає її середню ціну за 21 торговий день. Цінове значення даного індикатора, що встановилося наступного дня після завершення контрактного періоду для ф'ючерсу IPE Brent Crude відповідного місяця постачання, визначає остаточну ціну закриття (виконання) угод по цьому інструменту.
Нафтова суміш BFOE вважається базовим сортом для визначення цін на нафту, представлену на ринках Європи і Середземномор'я. 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся