ua ru

Ціна нафти Middle East Crude на Токійській товарній біржі сьогодні впала майже на 2%

Ціна нафти Middle East Crude на Токійській товарній біржі (ТОСОМ) сьогодні впала майже на 2%. За підсумками торгів 30 вересня 2013 р. офіційна ціна найбільш активного ф'ючерсу на нафту Middle East Crude Oil з поставкою в лютому склала 62,1 тис. ієн за кілолітр (приблизно 100,51 дол./бар.), втративши за день 1,180 тис. ієн (-1,9%).

Ціна активного ф'ючерсу Middle East Crude Oil встановилася в беквордаціі щодо ціни свого спотового контракту, яка сьогодні змінилася незначно. Так, офіційна ціна ф'ючерсу Middle East Crude Oil на поточний календарний місяць сьогодні склала 67,630 тис. ієн/кілолітр (приблизно 109,46 дол./бар.), символічно знизившись за день на 70 ієн (-0,1%).

Middle East Crude - це умовна нафтова суміш марок Dubai і Oman, яка вважається ціновим еталоном для регіону Близького Сходу. На біржі TOCOM ф'ючерси Middle East Crude Oil торгуються з вересня 2001 р. Контракт є розрахунковим. Фізична поставка нафти по ф'ючерсу не передбачена, а закриття позицій здійснюється з розрахунком варіаційної маржі по закінченні календарного місяця.