ua en ru

Ціна нафти Middle East Crude на Токійській товарній біржі сьогодні виросла більш ніж на 1%

Ціна нафти Middle East Crude на Токійській товарній біржі (ТОСОМ) сьогодні виросла більш ніж на 1%. За підсумками торгів 3 жовтня 2013 р. офіційна ціна найбільш активного ф'ючерсу на нафту Middle East Crude Oil з постачанням в березні склала 62,490 тис. ієн за кілолітр (приблизно 102,04 дол./бар.), додавши за день 630 ієн (+1,02%).

Ціна активного ф'ючерсу Middle East Crude Oil встановилася в беквордаціі щодо ціни свого спотового контракту. Так, офіційна ціна ф'ючерсу Middle East Crude Oil на поточний календарний місяць сьогодні склала 64,910 тис. ієн/кілолітр (приблизно 105,99 дол./бар.), підвищившись за день на 510 ієн (+0,8%).

Middle East Crude - це умовна нафтова суміш марок Dubai і Oman, яка вважається ціновим еталоном для регіону Близького Сходу. На біржі TOCOM ф'ючерси Middle East Crude Oil торгуються з вересня 2001 р. Контракт є розрахунковим. Фізична поставка нафти по ф'ючерсу не передбачена, а закриття позицій здійснюється з розрахунком варіаційної маржі по закінченні календарного місяця.