ru ua

Ціна нафти Middle East Crude на біржі в Токіо сьогодні за день підвищилася менш ніж на 0,1%

Ціна нафти Middle East Crude на Tокійській товарній біржі (ТOCOM) стосовно її активного контракту сьогодні змінилася незначно, підвищившись за день менш ніж на 0,1%. За підсумками торгів 15 березня 2012 р. офіційна ціна ф'ючерсу Middle East Crude Oil з постачанням в серпні склала 62,750 тис. ієн за кілолітр (приблизно 119,23 дол./бар.), підвищившись за день на 20 ієн.

Ціна активного ф'ючерсу Middle East Crude Oil встановилася в беквордаціі щодо ціни спотового контракту. Так, офіційна ціна ф'ючерсу Middle East Crude Oil на поточний календарний місяць склала 64,350 сьогодні тис. ієн/кілолітр (приблизно 122,27 дол./бар.), підвищившись за день на 10 ієн.

Нафта Middle East Crude - це умовна суміш з нафтових марок Dubai і Oman, яка вважається ціновим еталоном для регіону Близького Сходу. На біржі TOCOM ф'ючерси Middle East Crude Oil торгуються з вересня 2001 р. Контракт є розрахунковим, тобто фізична поставка нафти за ф'ючерсом не передбачена. Закриття позицій здійснюється після закінчення календарного місяця з розрахунком варіаційної маржі. За основу розрахунку береться середня за місяць ціна нафтової суміші Middle East Crude, яку визначить агентство Platts.

Також повідомлялося, що офіційна ціна нафти WTI (Light Sweet) на терміновій товарній біржі New York Mercantile Exchange (NYMEX) в Нью-Йорку за підсумками торгів 14 березня 2012 р. знизилася на 1,28 дол.