Ціна нафти Middle East Crude на біржі в Токіо сьогодні знизилася на 1,3%

Ціна нафти Middle East Crude на Токійській товарній біржі (ТОСОМ) стосовно її найбільш активного контракту сьогодні знизилася на 1,3%. За підсумками торгів 23 травня 2012 р. офіційна ціна ф'ючерса Middle East Crude Oil з поставкою в жовтні склала 51,280 тис. ієн за кілолітр (приблизно 101,92 дол./бар.), знизившись за день на 690 ієн.

Ціна активного ф'ючерсу Middle East Crude Oil встановилася в беквордації щодо ціни спотового контракту. Так, офіційна ціна ф'ючерса Middle East Crude Oil на поточний календарний місяць сьогодні склала 54,200 тис. ієн/кілолітр (приблизно 107,72 дол./бар.), знизившись за день на 190 ієн, або на 0,3%.

Нафта Middle East Crude - це умовна суміш з нафтових марок Dubai і Oman, яка вважається ціновим еталоном для регіону Близького Сходу. На біржі TOCOM ф'ючерси Middle East Crude Oil торгуються з вересня 2001 р. Контракт є розрахунковим - тобто фізична поставка нафти по ф'ючерсу не передбачена. Закриття позицій здійснюється по закінченні календарного місяця з розрахунком варіаційної маржі. За основу розрахунку приймається середня за місяць ціна нафтової суміші Middle East Crude, яку визначить агентство Platts.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся