Ціна нафти Middle East Crude на біржі в Токіо сьогодні змінилася незначно, підвищившись за день на 0,2%

Ціна нафти Middle East Crude на Tокійській товарній біржі (ТOCOM) стосовно її найбільш активного контракту сьогодні змінилася незначно, підвищившись на 0,2%. За підсумками торгів 28 червня 2012 р. офіційна ціна ф'ючерсу Middle East Crude Oil з постачанням в листопаді склала 45,490 тис. ієн за кілолітр (приблизно 90,71 дол./бар.), підвищившись за день на 100 ієн.

Ціна активного ф'ючерсу Middle East Crude Oil залишилася у беквордації щодо ціни спотового контракту. Так, офіційна ціна ф'ючерсу Middle East Crude Oil на поточний календарний місяць сьогодні трохи знизилася і склала 47,150 тис. ієн/кілолітр (приблизно 94,02 дол./бар.), знизившись за день на 40 ієн, або на 0,08%.

Нафта Middle East Crude - це умовна суміш з нафтових марок Dubai і Oman, яка вважається ціновим еталоном для регіону Близького Сходу. На біржі TOCOM ф'ючерси Middle East Crude Oil торгуються з вересня 2001 р. Контракт є розрахунковим - тобто фізичне постачання нафти по ф'ючерсу не передбачене. Закриття позицій здійснюється після закінчення календарного місяця з розрахунком варіаційної маржі. За основу розрахунку береться середня за місяць ціна нафтової суміші Middle East Crude, яку визначить агентство Platts.

Нагадаємо, фондові торги в Японії 28 червня завершилися підвищенням індексу Nikkei на 1,65%.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся