Фондові торги в Японії 28 червня завершилися підвищенням індексу Nikkei на 1,65%

Фондові торги в Японії 28 червня 2012 р. завершилися підвищенням індексу Nikkei на 1,65%. Ринок повний оптимізму в очікуванні саміту Євросоюзу, який стартуватиме сьогодні і продовжиться два дні, протягом яких обговорюватимуться питання стабілізації банківського сектору Іспанії, ситуація в Греції, а також низка більш загальних питань, що стосуються функціонування європейських стабілізаційних механізмів, наділення Європейського центробанку наглядовими повноваженнями.

Позитивний вплив на ринок зробили і новини про те, що Єврогрупа готова виділити Іспанії і Кіпру кошти з європейських стабілізаційних механізмів. Міністри фінансів єврозони чекають, що обсяг фінансової допомоги Іспанії складе 51-62 млрд євро. Нікосія отримає європейські гроші в обмін на проведення структурних реформ.

На цьому фоні значним зростанням котирувань в ході японської торгової сесії відзначились банківський і страховий сектори. Папери Mitsubishi UFJ Financial Group Inc. піднялися в ціні на 2,8%, котирування Mizuho Financial Group Inc. виросли на 3,2%.

Котирування японської енергетичної компанії Tokyo Electric Power Co. (TEPCO) опустилися на 1,29% на тлі інформації про те, що акціонери оператора атомної електростанції (АЕС) "Фукусіма-1" напередодні схвалили виділення компанії фінансової допомоги у розмірі 1 трлн ієн (12,6 млрд дол.) для ліквідації наслідків ядерної кризи.

На 2,4% виросла капіталізація виробника споживчої електроніки Panasonic Corp., після того, як експерти Bank of America Merrill Lynch підвищили рекомендації по акціях компанії з "нейтрально" до "купувати" і підняли цільову вартість акцій, посилаючись на кроки компанії зі скорочення витрат у телевізійному підрозділі.

За підсумками торгів 28 червня 2012 р. індекс Nikkei підвищився на 144,29 пункту (+1,65%) - до 8874,78 пункту. Курс долара до ієни виріс на 0,02 ієн по відношенню до курсу попереднього торгового дня і склав на закритті торгів 79,46 ієни/дол.

Нагадаємо, фондові торги в Японії 27 червня завершилися зростанням Nikkei на 0,77%.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся