Ціна нафти Middle East Crude на біржі в Токіо сьогодні змінилася трохи, підвищившись на 0,07%

Ціна нафти Middle East Crude на Tокійській товарній біржі (ТOCOM) стосовно її активного контракту сьогодні змінилася трохи, підвищившись на 0,07%. За підсумками торгів 20 квітня 2012 р. офіційна ціна ф'ючерсу Middle East Crude Oil з постачанням у вересні склала тис. 58,270 ієн за кілолітр (приблизно 113,69 дол./бар.), підвищившись за день на 40 ієн.

Ціна активного ф'ючерсу Middle East Crude Oil встановилася в беквордації щодо ціни спотового контракту. Так, офіційна ціна ф'ючерсу Middle East Crude Oil на поточний календарний місяць сьогодні склала 60,280 тис. ієн/кілолітр (приблизно 117,61 дол./бар.), знизившись за день на 40 ієн, або на 0,07%.

Нафта Middle East Crude - це умовна суміш з нафтових марок Dubai і Oman, яка вважається ціновим еталоном для регіону Близького Сходу. На біржі TOCOM ф'ючерси Middle East Crude Oil торгуються з вересня 2001 р. Контракт є розрахунковим - тобто фізичне постачання нафті по ф'ючерсу не передбачене. Закриття позицій здійснюється після закінчення календарного місяця з розрахунком варіаційної маржі. За основу розрахунку береться середня за місяць ціна нафтової суміші Middle East Crude, яку визначить агентство Platts.

Відзначимо, фондові торги в Японії 20 квітня завершилися пониженням індексу Nikkei на 0,28%.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся