Ціна нафти BFOE другий день поспіль залишається вищою за позначку 108 дол./бар

Ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) другий день поспіль залишається вищою за позначку 108 дол. і на звітну дату 12 липня 2013 р. склала 108,14 дол./бар. Нафта BFOE сьогодні подешевшала на 15 центів, після того як напередодні її середня за 21 день індикативна ціна відновила свій тримісячний максимум і досягла значення 108,39 дол./бар., випливає з матеріалів біржі ICE Futures Europe.

На біржі ICE Futures Europe в Лондоні ціна нафти BFOE представлена індикатором IPE Brent Index, значення якого, що встановилося наступного дня після завершення контрактного періоду для ф'ючерсу IPE Brent Crude відповідного місяця постачання, визначає остаточну ціну закриття (виконання) угод по цьому інструменту.

Нафтова суміш BFOE - це "кошик" основних нафтових марок, що видобуваються на шельфі Північного моря. Нафта BFOE вважається базовим сортом для визначення цін на нафту на ринках Європи і Середземномор'я.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся