Ціна нафти BFOE впала сьогодні до мінімуму майже за вісім місяців - до 104,55 дол./бар

Індикативна ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) сьогодні впала до мінімуму майже за вісім місяців. Нафта BFOE сьогодні подешевшала на 2,9 дол., або на 2,7%, а її середня за 21 день ціна офіційно склала 104,55 дол./бар. - найнижчий показник після 7 жовтня 2011 р.

На біржі ICE Futures Europe в Лондоні з ціни нафти BFOE формується індикатор IPE Brent Index. Його значення, що встановилось наступного дня після завершення контрактного періоду для ф'ючерсу IPE Brent Crude відповідного місяця постачання, визначає остаточну ціну закриття (виконання) угод по цьому інструменту.

Нафта BFOE вважається базовим сортом для визначення цін на нафту, представлену на ринках Європи і Середземномор'я. У тому числі від ціни BFOE розраховується ринкова вартість російської експортної нафти марки Urals, а щодо значення IPE Brent Index встановлюються остаточні ціни виконання угод з нафтовими ф'ючерсами Brent і Urals на московській біржі РТС.

Відзначимо, ціна нафти Middle East Crude на біржі в Токіо впала сьогодні майже на 3,5%.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся