Ціна нафти Middle East Crude на біржі в Токіо впала майже на 3,5%

Ціна нафти Middle East Crude на Токійській товарній біржі (ТОСОМ) стосовно її найбільш активного контракту сьогодні впала майже на 3,5%. За підсумками торгів 31 травня 2012 р. офіційна ціна ф'ючерсу Middle East Crude Oil з поставкою в жовтні склала 49,230 тис. ієн за кілолітр (приблизно 99,10 дол./бар.), знизившись за день на 1,720 тис. ієн.

Ціна активного ф'ючерсу Middle East Crude Oil встановилася в беквордації щодо ціни спотового контракту. Так, офіційна ціна ф'ючерсу Middle East Crude Oil на поточний календарний місяць сьогодні змінилася неістотно і склала 53,880 тис. ієн/кілолітр (приблизно 108,46 дол./бар.), знизившись за день на 80 ієн, або на 0,15%.

Нафта Middle East Crude - це умовна суміш з нафтових марок Dubai і Oman, яка вважається ціновим еталоном для регіону Близького Сходу. На біржі TOCOM ф'ючерси Middle East Crude Oil торгуються з вересня 2001 р. Контракт є розрахунковим, тобто фізична поставка нафти по ф'ючерсу не передбачена. Закриття позицій здійснюється по закінченні календарного місяця з розрахунком варіаційної маржі. За основу розрахунку приймається середня за місяць ціна нафтової суміші Middle East Crude, яку визначить агентство Platts.

Нагадаємо, нафта на біржах у Нью-йорку і Лондоні за підсумками торгів 30 травня 2012 р. різко подешевшала. Ціни на нафтові ф'ючерси знизилися за одну сесію більш ніж на 3%, відновивши свої багатомісячні мінімуми. Так, напередодні офіційна ціна нафти WTI (Light Sweet) вперше з жовтня 2011 р. встановилася нижче позначки 88 дол./бар., а офіційна ціна нафти Brent вперше з грудня 2011 р. встановилася нижче позначки 104 дол./бар.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся