Ціна нафти BFOE пробила свій двотижневий мінімум і встановилася нижче 112 дол./бар

 Ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) пробила свій двотижневий мінімум і встановилася нижче 112 дол./бар. Нафта BFOE сьогодні подешевшала на 2,91 дол (-2,5%), а її середня за 21 день індикативна ціна на звітну дату 11 вересня 2013 офіційно склала 111,91 дол./бар. Це її найнижчий показник з 27 серпня 2013 р., випливає з матеріалів біржі ICE Futures Europe.

 На біржі ICE Futures Europe в Лондоні ціна нафти BFOE представлена ​​індикатором IPE Brent Index, значення якого, стале наступного дня після завершення контрактного періоду для ф'ючерсу IPE Brent Crude відповідного місяця постачання, визначає остаточну ціну закриття (виконання) угод по цьому інструменту.

 Нафтова суміш BFOE - це "кошик" основних нафтових марок, що видобуваються на шельфі Північного моря. Нафта BFOE вважається базовим сортом для визначення цін на нафту на ринках Європи і Середземномор'я.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся