ru ua

Ціна нафти BFOE опустилася до найнижчого значення більш ніж за три тижні

Ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) опустилася до найнижчого значення більш ніж за три тижні. Нафта BFOE сьогодні подешевшала на 0,32 дол., а її середня за 21 день індикативна ціна на звітну дату 31 липня 2013 р. офіційно склала 107,25 дол./бар. Це її найнижчий показник з 8 липня 2013 р., випливає з матеріалів біржі ICE Futures Europe.

На звітну дату 17 липня 2013 г. ціна нафти BFOE досягла максимуму за три з половиною місяці - 109,36 дол./бар. і того дня знизилася майже на 2%.

На біржі ICE Futures Europe в Лондоні ціна нафти BFOE представлена індикатором IPE Brent Index, значення якого, встановлюване наступного дня після завершення контрактного періоду для ф'ючерсу IPE Brent Crude відповідного місяця постачання, визначає остаточну ціну закриття (виконання) угод по цьому інструменту.

Нафтова суміш BFOE - це "кошик" основних нафтових марок, що видобуваються на шельфі Північного моря. Нафта BFOE вважається базовим сортом для визначення цін на нафту на ринках Європи і Середземномор'я.