ru ua

Ціна нафти BFOE опустилася до мінімуму за три звітних дня - до 107,12 дол./бар

Ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) опустилася до мінімуму за три звітних дня.

Ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) опустилася до мінімуму за три звітних дня. Нафта BFOE подешевшала на 0,74 дол. (-0,7%), а її середня за 21 день індикативна ціна на звітну дату 22 липня 2014 р. офіційно склала 107,12 дол./бар. Це її найнижчий показник з 17 липня поточного року, випливає з матеріалів біржі ICE Futures Europe.

На біржі ICE Futures Europe в Лондоні ціна нафти BFOE представлена індикатором IPE Brent Index, значення якого, встановлюване наступного дня після завершення контрактного періоду для ф'ючерсу IPE Brent Crude відповідного місяця постачання, визначає остаточну ціну закриття (виконання) угод по цьому інструменту.

Нафтова суміш BFOE - це кошик основних нафтових марок, що видобуваються на шельфі Північного моря. Нафта BFOE вважається базовим сортом для визначення цін на нафту на ринках Європи і Середземномор'я.