Ціна нафти BFOE змінилася незначно, залишившись нижче позначки 112 дол./бар

Ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) змінилася незначно, залишившись нижче позначки 112 дол./бар., І на звітну дату 12 вересня 2013р. офіційно склала 111,92 дол. / бар. Нафта BFOE сьогодні символічно подорожчала на 1 цент після того, як напередодні вона просіла нижче свого двотижневого мінімуму - до 111,91 дол. / Бар., Випливає з матеріалів біржі ICE Futures Europe.

На біржі ICE Futures Europe в Лондоні ціна нафти BFOE представлена ​​індикатором IPE Brent Index, значення якого, стале наступного дня після завершення контрактного періоду для ф'ючерсу IPE Brent Crude відповідного місяця постачання, визначає остаточну ціну закриття (виконання) угод по цьому інструменту.

Нафтова суміш BFOE - це "кошик" основних нафтових марок, що видобуваються на шельфі Північного моря. Нафта BFOE вважається базовим сортом для визначення цін на нафту на ринках Європи і Середземномор'я.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся